Cabanas Rainbow
Cabanas Rainbow ligger tæt på Museo Rumi Huasi og tilbyder komfortabel indkvartering i San Marcos Sierra. Stedet har udsigt over haven og gæster kan svømme i en swimmingpool.
Der er 1 km fra Museo Hippie og 1,1 km fra Feria de Artesanos de San Marcos Sierras. Gæsterne kan nå San Marcos Sierras centrum indenfor 10 minutters gågang. Du kan komme til Tuneles Vegetales om få minutter i bil. Pozo De Luz busstoppested ligger 10 minutters gang derfra.
Derudover tilbyder La Taqueria Chimichanga en række mexicanske delikatesser, omkring 13 minutters afstand.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Kedel
Aktiviteter og afslapning
- Have
På værelset
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra et Cabanas Rainbow hotel?
Det vil tage dig en 10 minutters gang at komme til byens centrum fra et Cabanas Rainbow hotel. - 🚗
Hvor kan vi parkere vores køretøj i det Cabanas Rainbow hotel?
Det Cabanas Rainbow hotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i Cabanas Rainbow hotel?
Kunder bør tjekke ud fra Cabanas Rainbow hotel ved 11:00. - 🚪
Hvilke værelsestyper er tilgængelige i det Cabanas Rainbow hotel?
Det Cabanas Rainbow hotel tilbyder Dobbeltværelse og Værelse med to enkeltsenge at vælge imellem. - ❓
Hvilken slags swimmingpool tilbyder San Marcos Sierra hotellet?
Der er en swimmingpool på San Marcos Sierra hotellet.